Temel Refleksoloji Kursu

 

 

Temel Refleksoloji Kursu

Refleksolojinin nasıl işlediği henüz tam olarak belirlenmemiş olsa da Refleksoloji uygulaması bilimsel temellere dayanmaktadır. Tamamlayıcı bir yöntem olarak uzun yıllardır kullanılmakta olduğu bilinmektedir. Refleks noktalar üzerinde uygulanan benzersiz teknikler içermektedir.
Refleksoloji metodunun temelini oluşturan fizyolojinin incelemesi ile birçok uygulayıcı, ayak refleks haritaları konusunda yeterli bilgiye sahip olabilecek ve teknikleri doğru bir şekilde uygulayabilecektir.
İki gün boyunca katılımcılar, en yaygın refleksleri ve bu reflekslere yönelik en uygun teknikler ile temel Refleksoloji haritasını öğreneceklerdir.

Kurs sonrası katılımcılar:

  • Çapraz refleksler ve Referal alanlar
  • Myoskeletal sistem
  • Temel sinir sistemi
  • Temel sindirim sistemi
  • Endokrin sistemi ile ilgili yeterli bilgiye sahip olacaklardır.

Ayrıca, strese odaklanan etkili bir genel refleksoloji protokolünü uygulamak için yeterli bilgiye sahip olacak, ayrıca bunu herhangi bir birey için özel olarak yapabilecektir.
Ders boyunca eğitmen, her katılımcının, mevcut teorik uygulamalarında, örneğin masaj terapistleri veya spor antrenörlerine refleksolojiyi kendi işlerine başarıyla nasıl entegre edebileceğini gösterecektir.
Eğitmen Spiros Dimitrakoulas 1992’den Dünyanın birçok ülkesinde aktif pratik yapan bir refleksolog olduğundan, refleksolojiyi halihazırda uygulamakta olan katılımcılar için de bilgi ve deneyim paylaşımı açısından oldukça verimli bir kurs olacaktır.


Kimler Katılabilir?

Fitness eğitmenleri

Antrenörler

Vücut çalışma terapistleri

Egzersiz fizyolojistleri

Kinesiolojistler


Katılım Ücretleri

Katılım Ücreti: 600 TL

Kayıt ücretine;

Refleksoloji çalışma kitabı

Katılım Belgesi

KDV dahildir.


Ödeme Seçenekleri

Havale/EFT ile Ödeme

Ön Kayıt yaparken açılan ekranda size sunulan ödeme seçeneklerinde Havale/EFT seçeneğini işaretleyiniz. Kaydınızın alındığını belirtilen e-postada banka hesap numarası iletilecektir.

Kredi Kartı ile Ödeme

Ön Kayıt yaparken açılan ekranda size sunulan ödeme seçeneklerinde Kredi Kartı seçeneğini işaretleyiniz. Kaydınızın alındığını belirtilen e-postada Kredi Kartı formu iletilecektir. Anlaşmalı kredi kartlarıyla tek çekim veya peşin fiyatına 2 taksitle ödeme yapabilirsiniz.


Kurs Yeri

Mutlukent Mah. Binsesin Sitesi 1979. Cad. No:15/1 Çayyolu/Ankara
Eğitmenler Hakkında

Curriculum is empty